"Domino Travel olarak Türkiye'nin turizm anlayışına yeni bir soluk getirmeye geldik."

İLETİŞİM

Bizim ile iletişim için aramanızı bekleriz.
DOMINO TRAVEL ADRES
Yeşilbahçe Mahallesi, Portakal Çiçeği Bulvarı Kepez Mehmet Sitesi B Blok No:37/2 Muratpaşa ANTALYA TURKEY
2011 yılında kurumsal kimliğini ve altyapısını yenileyerek, Türk turizminin ve tatil severlerin hizmetinde çalışma hayatına merhaba diyen Domino Travel 20 yıllık tecrübeye sahip olan Ömür ve Tuna kardeşlerin işlettiği bir seyahat acentesidir.
 
Geçmiş tecrübe ve deneyimleri, kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek olduğundan bu amaç doğrultusunda ilerlemeyi ilke edinen A Grubu Türsab Belgesi ile 7 yıldır hizmetinizdedir.
 
Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar sayesinde müşterilerine güvenilir, hızlı ve kolay rezervasyon imkanı sunmaktadır. Müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleriyle bir araya getirerek "Maksimum Kalite" prensibine, profesyonel satış ekibi ve yetkili acenteleri ile ulaşmayı hedeflemektedir. Misafirlerine sağladığı hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacı ile yapılan çalışmalara bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Domino Tur tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirerek ve güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli tatiller sunmaya devam edecektir. Dinamik yapımız, konusunda hakim, araştıran ve kendini günün şartlarına ve gelişmelerine uygun olarak geliştirmeye çalışan Domino Travel olarak, kısa geçmişine rağmen özellikle bilet rezervasyonların da hızla ilerlemiş olup Antalya’nın önde gelen acentalarından olma yolunda ilerlemektedir.

Bizi Arayın

+90 242 322 86 66
2806
Banka Hesap Bilgisi:
DOMİNO TURİZM SEY.YAT.PAZ. A.Ş
Garanti Bankası Lara Şubesi
TR17 0006 2000 5350 0006 2980 84